Bölgesel Zayıflama ve Vücut Sıkılaştırma

Tüm terapilerin birleştiği Body Health ile mümkün olan en iyi ve mükemmel sonuçları almaya hazır mısınız?
Çok kutuplu radyofrekans dalgalarının etkisi ile vücut dokularını -25C’den +55C ve üzeri şoklayan, güvenli ve ağrısız bir terapi yöntemidir. Soğuk ve sıcak etkinin sayesinde sadece 1 seansta anında görülen ve uzun süreli bir lifting etkisi yaratır. Lokalize yağlanma tedavisinde kullanılan Himfu sıcak başlık bir heykeltraş gibi çalışarak tek seansta 3-6cm. incelme sağlar.

Bölgesel Zayıflama

Cilt Sıkılaştırma ve Selülit Tedavisi

Cilt sıkılaştırma ve selülit tedavisinde Body Healt’in Cryo başlığı ile yapılan uygulama; G5, pasif jimnastik, selülit masajı, lenf drenaj gibi uygulamalarla kombine edilerek kişiye özel programlar oluşturulmaktadır.

Pop-Up – Popo ve Göğüs Kaldırma

Asırlardır kadınları daha çekici kılan en önemli sembollerden biri kalkık, selülitsiz, sıkı kalçalardır. Tek amaç sadece tartıda gördüğümüz ideal kiloya ulaşmak değildir, vücudun daha biçimli görünmesi de kadınların en büyük arzusudur. Aynada gördüğümüz güzel bir bedenin kendimize güveni ve hayat motivasyonumuzu artırdığı bir gerçektir.
Shiny Facial ile en son trend popo ve göğüs kaldırma işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Shiny Facial / Çatlak Tedavisi

Çatlaklar hızlı kilo alıp verme, hamilelik ve yoğun spor yapan kişilerde hızlı kas büyümeleri gibi cildin esneme kapasitesini zorlayan olaylar sonrası oluşabilir. Cildin dermis tabakasında kollajen ve elastin liflerinde kopmalar sonucunda ince çizgiler şeklindeki çatlaklar ilk başlarda mor ve kırmızıdır. Zamanla çatlakların rengi parlak beyaz bir renge dönüşür. Shiny Facial cihazının özel başlığı ve çatlak tedavisinde kullanılan ürünler sayesinde cilt altındaki dokunun, aynı zamanda cildin üst tabakasının yenilenmesine yardımcı olur.
Shiny Facial çatlak tedavisinin seans sayısı kişiye bağlı olarak değişmektedir ve 1-2 hafta aralıklarla 2-6 seans uygulanabilir.

Dövme Silme / Q Switch Laser

LIMPIO Q-SWITCH TATTOO REMOVER
İstenmeyen dövmelerinizle,
Memnun olmadığınız kalıcı makyajınızla,
Artık sonsuza kadar yaşamak zorunda değilsiniz ..!
– Ağrısız ve acısız işlem.

Uygulamalar
• İstenmeyen Dövmeler
• Güneş ve gebelik lekeleri
• Çil
• Cilt çatlakları
• Karbon peeling uygulamaları
• Tüm ana renk dövmeler