FRANCHISING BAŞVURU

Başvuru formunuz incelenerek, verdiğiniz bilgiler doğrultusunda tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Olumlu başvurular bilgiler verilmek üzere İstanbul'daki ofisimize davet edilerek detaylar paylaşılacaktır.
Saygılarımızla.

Ezberleri bozan bir güzellik merkezi sahibi olmaya ne dersiniz?

Danışanlarına muhteşem bir güzellik deneyimi yaşatan, en son teknolojileri takip eden, sektörün nabzını tutan, danışanlarına hızlı, etkili ve ulaşılabilir çözümler sunan markamız sizin de markanız olabilir. Sizin hiçbir şey yapmanıza gerek yok, çünkü her şey hazır… Biz sizin için her şeyi Hazırlıyoruz. Çok büyük bir yatırım yapmanıza gerek yok. Çünkü çalışıp kazanacak, kazandıkça ödeyecek bir sistem ile karşınızdayız.
Size kalan anahtarı açmak olacak…

En son teknoloji cihazlar ve ürünlerle danışanlarımıza kişiye özel çözümler sunuyoruz..

Hepsi denenmiş ve sonuçları tarafımızdan onaylanmış en son teknoloji cihazlar ve ürünlerle verimliliği en üst seviyede tutuyoruz. Bir kez gelen danışanınız tekrar tekrar geliyor, o kadar memnun kalıyor ki tüm çevresini de getiriyor.

İşlerinizi ve cironuzu en kolay ve etkin şekilde yönetmeniz bizim için de çok önemli.

İşinizi yaparken en büyük yardımcınız çok kolay bir şekilde kullanacağınız ve içerisinde ihtiyacınız olan her şeyi barındıran bir işletim sistemi… Akıllı bir sistem ile tüm randevularınızı, cirolarınızı, stoklarınızı, müşteri bilgilerinizi ve başka bir çok bilgiyi bu sistemde barındırabilirsiniz.

Başarılı olmamızın ilk ve en önemli nedeni; EĞİTİM…

Eğitim olmazsa olmazımız, bizim için en önemli nokta. Tüm donanım ve uygulamalar için profesyonel eğitimler organize ediyoruz. Tüm personelin en üst seviyede donanımlı olması, müşterinin güvenini kazanması satışlarınıza otomatik olarak yansıyacak, sizi üst seviyelere taşıyacaktır.

BeautyMe tanınmanız, ciro yapmanız için gerekli tüm detayları düşünür…

Müşteri odaklı kampanyalar, duyurular, influencer çalışmaları, kısacası merkezinize müşteri getirecek her türlü pazarlama çalışmaları merkezimiz tarafından yapılır.

FRANCHISE Başvuru Formu

Değerli Yatırımcı Adayımız
BeautyMe Ladies & Gentlemen Lounge franchise adayı olmak için göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.