Hakkımızda

30 yıl önce güzellik sektörüne gönlümüzü vererek çıktığımız yolda bugün tüm tecrübelerimizi birleştirerek, belki de ülkemizde bir ilke imza atarak bir alışveriş merkezi içerisinde görülmeye değer bir mekan yarattık.

Yenilikçi ve son teknoloji cihazlarla kişiye özel çözümler sunmayı hedefleyen BeautyMe Güzellik Merkezi kusursuz dekorasyonuyla Akmerkez’de hizmet vermekte. Vücut Şekillendirme ve Bölgesel Zayıflama, Medikal Estetik ve Cilt Bakımı, Lazer Epilasyon, Kalıcı Makyaj ve Masaj alanlarında hizmet sunan BeautyMe profesyonel ekibi ile danışanlarına muhteşem bir güzellik deneyimi yaşatıyor. Hayalinizdeki değişime sizin gözünüzden bakan ve sizin mutluluğunuzu önemseyen BeautyMe Güzellik merkezi, sağlıklı güzelliğin her şeyden çok daha fazla kıymetli olduğunu bilen uzman kadrosuyla her zaman hizmetinizde…

Daima yenilikçi, farklı ve kişiye özel çözümler sunmayı ilke edinen BeautyMe Güzellik Merkezi’nde tüm uygulamalar üzerlerinde tek tek ve incelikle düşünülürek programlanmıştır. Kullanılan ürünler ve cihazların tamamı alanlarının lideri, ödüllü ve sertifikalı olanları arasından özenle seçilmiştir. İleri teknolojinin sunduğu mucizevi aletlerin, kişinin anatomik yapısı ve metabolizmasına uygun bir şekilde programlanması güzel yaş alan yüzler ve kusursuz vücutlar yaratılmasında en büyük etkendir.

Kendinizi şımartmak ve bu muhteşem deneyimi yaşamak için sizler de davetlisiniz….

Sevgi ve saygılarımızla,